PISANIA można się nauczyć! ~ Maria Kula /PeRyPeTie

Jeśli myślisz, że PISANIE to wspinanie się po stromych, wysokich i niekończących się schodach… 😉 że tylko nieliczni, utalentowani wybrańcy, naznaczeni palcem bożym, wdrapują się tam i mogą osiągnąć „pisarskie szczyty”…

…ACHhh to się grubo mylisz!!! 😛

Pisania można się nauczyć, można rozkminić, rozłożyć na kawałki… Pisanie może być przygodą! Przekonywała o tym Maria Kula -redaktor, organizatorka pisarskich warsztatów, twórczyni wydarzenia COME PARTY with the WRITERS oraz Uczestniczki Jej Szkoły Pisania Powieści -czytając fragmenty swoich dzieł! Mogliśmy się przekonać, jak to działa, wymieniając się z sąsiadem kartką, na której wspólnie tworzyliśmy jedną historię. Niesamowicie inspirujący czas! Zapraszam do obejrzenia FOTOrelacji z tego wydarzenia.

~~~

Jeśli macie w sobie marzenie, by napisać książkę, albo po prostu lubicie pisać, ale brak Wam wiary w siebie i macie blokujące przekonania co do pisania ~ zerknijcie na stronę Marii i poCZUJcie czy jakiś warsztat Was woła lub chociaż puszcza Wam oko 😉  Jest ich mnóstwo, każdy znajdzie coś dla Siebie…:)

POLECAM bardzo! #TESTowaneNAmARTi 😉

enJOY!

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*

There was an error submitting your comment. Please try again.

Informuj mnie o odpowiedziach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować wpis bez zostawiania komentarza.